PDF Print

            Вийшов 19 випуск  Віснику  Центру наукового забезпечення АПВ Харківської області

  

 Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва випустив новий, 19 випуск «Вісника Центру наукового забезпечення АПВ Харківської області», який юридично було засновано у 2003 році. При цьому цікаво і показово згадати, що історично предтечею «Вісника…» був інформаційний бюлетень «Наукове забезпечення агропромислового виробництва Харківської області», перший номер якого вийшов у 2000 році.

 

Тобто, «де-факто» практична історія «Вісника АПВ Харківської області» охоплює 15-річний період. За ці 15 років пройдено великий шлях. Сьогодні наше видання отримало статус фахового ДАК України з сільськогосподарських наук та є визнаною трибуною для молодих та визнаних вчених не тільки в Україні, а й за її межами.

 

Автори «Вісника…» з одного боку – академіки, урядовці, провідні фахівці різних галузей, а з іншого – нова генерація молодих вчених, яким надалі торувати наукові шляхи. Команда «Вісника Центру наукового забезпечення АПВ Харківської області» цілком реально відчуває, як цей плідний сплав позитивно впливає на зростання ефективного інноваційно спрямованого розвитку вітчизняного АПВ. Харківська область як полігон та пілотний регіон відпрацювання нових напрямів і підходів наукового забезпечення сільськогосподарських галузей яскраво свідчить про дієвість та високий потенціал української науки.

 

19 випуск містить 29 наукові статті 73 авторів з 23 наукових установ України і Болгарії за напрямами: «Селекція і насінництво», «Рослинництво», «Грунтозавство і агрохімія», «Тваринництво», «Механізація і електрифікація», «Економіка» та «Iсторія науки».

 

Значною мірою команда «Вісника…» може занести до свого активу сприяння трансферу інновацій у різних галузях та формування позитивного і привабливого інвестиційного клімату Харківщини та всієї України. Дякуємо всім нашим дописувачам, експертам і рецензентам.

 

Спираючись на плідний досвід роботи Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН, можна навести – як сутність роботи нашого видання –юр’ївський слоган «ВIД ТРАДИЦIЙ – ДО IННОВАЦIЙ».

 

Головний редактор науково-виробничого збірника «Вісник Центру наукового забезпечення АПВ Харківської області» В. В. Кириченко