PDF Печать

 Консультації спеціалістів Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН


 

15.08.2017

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН разом з Департаментом Агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації та закладами Центру наукового забезпечення агропромислового виробництва Харківської області підготував

 Методичні рекомендації – «Рекомендації з підготовки та проведення сівби озимих культур у господарствах Харківської області під урожай 2018 р.»

 


 

Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН разом з Департаментом Агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації та закладами Центру наукового забезпечення агропромислового виробництва Харківської області підготував

Методичні рекомендації – «Особливості проведення весняно-польових робіт у господарствах Харківської області в 2017 році»

 


 

Увага! 

Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва для підвищення ефективності співробітництва з науковими установами, дослідними господарствами, учбовими закладами та підприємствами, зацікавленими у впровадженні інноваційних селекційних досягнень нагадує про підготовку до закладання полігонів ярих та озимих культур  у 2016-2017 маркетинговому році. 

 

Завантажити умови надання насіння до демонстраційних полігонів

 


 

Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва представляє  нові методичні рекомендації призначені для керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств різних форм власності Харківської області.

 

Основні елементи технології вирощування пшениці ярої в умовах східної частини Лісостепу України

 

Особливості технології вирощування буряків цукрових в східному Лісостепу України

 

 

 


 

 

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН разом з Департаментом Агропромислового розвитку Харківської обласної Державної адміністрації та закладами Центру наукового забезпечення агропромислового виробництва Харківської області підготував Методичні рекомендації – «ОСІННІЙ КОМПЛЕКС ПОЛЬОВИХ РОБІТ В ГОСПОДАРСТВАХ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2016 р.»

 

Ознайомитись з методичними рекомендаціями

 

 


 

 

 

Харківська область є однією з провідних в Україні за обсягами виробництвом зерна, в зв’язку з чим проведення комплексу збиральних робіт та підготовки до посіву під урожай 2016 року вимагає доброї логістичної підготовки, жорсткого дотримання технологічної дисципліни та динаміки збирання.Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва у співпраці з Департаментом агропромислового розвитку ХОДА та Центром наукового забезпечення агропромислового виробництва Харківської області підготував та видав методичні рекомендації: «Особливості збирання урожаю ранніх зернових та зернобобових культур в господарствах Харківської області у 2016 році».

 

Ознайомитись з методичними рекомендаціями 

 


 

 

При складанні прогнозу валових зборів зерна важливою частиною є визначення біологічної (прогнозованої) врожайності, що допомагає провести попередню оцінку кількості вирощуваної продукції та прийняти міри для зниження витрат врожаю при збиранні.  Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва надає методику розрахунку біологічної  урожайності для основних зернових культур: пшениці, ячменю, кукурудзи, овесу, жита, тритикале, проса, гречки. 

 

Визначення біологічної врожайності зернових колосових культур

 

 


 

 

Для сільськогосподарських підприємств запорукою прибутків є добрий врожай. Його забезпечує  сучасний комплекс технологій по вирощуванню культур, важливу та невід’ємну частину, якого складає система контролювання бур’янів у посівах. Вона здійснюється за рахунок створення конкурентних переваг зернових, зернобобових, круп’яних та технічних культур відносно бур’янів на полях, а також за допомогою хімічного контролю – використання гербіцидів.

 

Національна академія аграрних наук України, Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва, Харківський Національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва розробили методичні рекомендації з оптимізованої системи контролювання бур’янів у посівах польових культур. Ця система є оптимізованою, екологічно та економічно обґрунтованою та забезпечую зменшення втрат врожайності від бур’янів. Адже  наявність 1 центнеру зеленої маси бур’янів на полі може призвести до втрати майже 20кг сільськогосподарських культур.

 

В методичних рекомендаціях наведені системи захисту для  основних зернових культур (пшениця озима, жито озиме, тритікале озиме, ячменю ярого, пшениці ярої, вівса, кукурудзи на зерно), широко поширених зернобобових (гороху, нуту та сої),  важливих продовольчих круп’яних культур (гречки та проса) та прибуткових технічних (цукрових буряків та соняшнику).

 

Також в методичних рекомендаціях зазначені показники ефективності багатьох видів гербіцидів на бур’яни, вплив окремих хімічних препаратів на сівозміни, а також наведені гербіциди здатні пригнічувати ріст бур’янів протягом усього вегетаційного періоду.

 

Рекомендації стануть у нагоді керівникам, фахівцям та агрономам сільськогосподарських підприємств, фермерам, співробітникам науково-дослідних установ, викладачам та студентам вищих навчальних закладів аграрного напрямку.

 

Завантажити  Методичні рекомендації з оптимізованої системи контролювання бур’янів у посівах польових культур.

 

 


 

 

Фахівцями лабораторії імунітету рослин до хвороб та шкідників Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН проведено обстеження посівів пшениці озимої, ярої та ячменю ярого наукової сівозміни інституту та ДП ДГ «Елітне». За результатами обстеження складена експрес-інформація.Ознайомитись з експрес-інформацією щодо фітосанітарного стану посівів озимим та ярих культур (на 19.05.2016 р.)

 

 


 

 

Інформація та рекомендації  щодо фітосанітарного стану посівів пшениці озимої Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН після обстеження посівів (на 12.05.2016 року).

 

Завантажити інформацію щодо стану озимих

 


 

 

Провідний науковий співробітник Лабораторії рослинництва та сортовивчення ІР ім. В.Я.Юр’єва Авраменко С. В. надав консультації щодо необхідності  використання та своєчасного внесення добрив у телепрограмі «Село та люди» на телеканалі «Оріон».

 

Подивитись телепрограму «Село та люди»

 


 

 

Інститутом рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН розроблені поточні рекомендації сільгосптоваровиробникам Харківської області станом на 27 квітня 2016 року. В них надається інформація щодо стану різних сортів озимих після весняних приморозків. Нагадується про необхідність інтегрованого підживлення та захисту озимих на різних стадіях кущення.Завантажити рекомендації сільгосптоваровиробникам (27.04.2016 р.)

 

 


 

 

 

Центром наукового забезпечення агропромислового виробництва Харківської області та Інститутом рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації розроблені «Науково-організаційні заходи з проведення весняно-польових робіт в господарствах Харківської області у 2016 році (методичні рекомендації)»

 

Ознайомитись з методичними рекомендаціями

 

  


У нас Ви можете отримати консультацію з питань рослинництва,землеробства, генетичних ресурсів рослин, генетики і біотехнології, селекції,економіки, обліку і аудиту, науково-інноваційної діяльності, трансферу технологій та інтелектуальної власності.

На Ваші запитання готові відповісти керівники Інституту,керівники структурних підрозділів, а також фахівці у відповідній галузі:

АДМІНІСТРАЦІЯ

Кириченко Віктор Васильович -

директор І Р ім. В. Я. Юр'єва НААН

академік,

доктор сільськогосподарських наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України

тел.: (057) 392-13-43. факс: (057) 779-84-17

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Кобизєва Любов Никифорівна

Заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (057) 392-11-87, 392-13-43, факс: (057) 779-84-17

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Попов Сергій Іванович

Заступник директора з наукової роботи з інноваційно-інвестиційного розвитку,

доктор сільськогосподарських наук, доцент

тел./факс:  (057) 779-87-21,

 е-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Рябчун Віктор Кузьмич

Заступник директора з наукової роботи з генетичними ресурсами рослин, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

тел.: (057) 392-10-33, факс: (057) 779-77-63, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Колісник Володимир Іванович

Заступник директора з загальних питань, кандидат сільськогосподарських наук

тел.: (057) 392-23-97, факс: (057) 779-77-63, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Коломацька Валерія Павлівна

Учений секретар, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел./факс: (057) 392-23-78,  е-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Воропаєва Лариса Миронівна

Провідний фахівець по кадровій роботі

Контактний телефон: (0572) 90-02-31, факс: (057) 779-84-17

Лабораторія інтродукції та зберігання генетичних ресурсів рослин

Кузьмишина Наталія Василівна, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-40, факс: (057) 779-77-63, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія генетичних ресурсів зернових культур

Музафарова Валентина Андріївна, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук

тел.: (0572) 90-02-97, факс: (057) 779-77-63, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія генетичних ресурсів зернобобових і круп’яних культур 

Кобизєва Любов Никифорівна, завідувач лабораторії, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник,

тел.: (057) 392-11-87, 392-13-43, факс: (057) 779-84-17

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія генетики і біотехнології

Білинська Олена Володимирівна, завідувач лабораторії, кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник

Харків, 61060, пр. Московський, 142, корпус 2, кім. 200,

тел. 90-02-92, факс: 779-84-17

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія якості зерна

Діденко Світлана Юріївна , завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

факс: (057) 779-84-17     е-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія стійкості до біотичних чинників

Боровська Ірина Юріївна, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-17,     e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції і фізіології озимої пшениці

Леонов   Олег Юрійович, завідувач лабораторії, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

факс: (057) 779-84-17     е-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції і генетики озимого жита

Єгоров Дмитро Костянтинович, завідувач лабораторії,доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 92-02-29,     е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції і генетики озимого тритікале

Щипак Геннадій Васильович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, тел.  (0572) 90-02-29

Лабораторія селекції ярої пшениці 

Голік Олег Вікторович, завідувач лабораторії, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

тел. моб.: (050) 60-62-231,     е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції ярого тритікале

Капустіна Тетяна Борисівна, завідувач лабораторії, канддат сільськогосподарських наук

факс: (057) 779-84-17     е-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції і генетики ячменю

Наумов Олексій Германович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: 392–02–42,  моб.: 0973536376.

Лабораторія селекції і насінництва кукурудзи

Чернобай Лариса Миколаївна, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (057) 779-84-16,е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції гороху

Безуглий Ігор Миколайович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-23, моб.: (066) 18-99-927,е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції і генетики соняшнику

Сивенко Валентина Іванівна, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук,

тел.: (057) 747-74-92, 779-84-16

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції сої

Рябуха Сергій Станіславович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-43, моб.: (095) 13-12-341, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія селекції проса

Горбачева Світлана Миколаївна, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, тел. (0572) 90-02-29

Лабораторія насінництва та насіннєзнавства

Буряк Юрій Іванович, завідувач лабораторії

тел./факс: (057) 779-87-21, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія рослинництва і сортовивчення

Цехмейструк Микола Григорович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник;

тел.: (0572) 90-02-94, (057) 747-73-01, моб.: (066) 242-93-99

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Група маркетингу

Бондаренко Євген Сергійович, ст. науковий співробітник

тел.: (057) 779-77-61, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Лабораторія науково-методологічного забезпечення та інтелектуальної власності

Тимчук Віктор Михайлович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник,

тел.: (057) 392-00-50, моб.: 097-721-03-47, факс: (057) 779-84-17

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Білокобильська Тетяна Вікторівна, головний бухгалтер

тел.: (057) 392-13-05, факс: (057) 392-50-92

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Кравченко Ірина Олександрівна, головний економіст

тел.: (057) 392-15-98, факс: (057) 779-77-63

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Відділ головного енергетика

Костюк Юрій Миколайович, завідувач відділу

тел.: (0572) 90-02-32

Лабораторія забезпечення польових та лабораторних досліджень

Магомедов Рабадан Джабраїлович, завідувач лабораторії

тел.: (057) 747-73-82

Відділ матеріально-технічного постачання та господарчої діяльності

Суворова Зоя Василівна, завідувач відділу

тел.: (057) 392-12-44

Стійкість рослин до хвороб і шкідників:

Петренкова Віра Павлівна, головний науковий співробітник, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент HААН

тел.: (057) 392-03-54

Технологія захисту рослин:

Гутянський Роман Анатолійович,  старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук      (гербологія)

моб.: (066) 60-79-522,   е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript           

Генетика і біотехнологія в рослинництві:

Білинська Олена Володимирівна, завідувач лабораторії, кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник;

тел. 90-02-92, факс: 779-84-17 e-mail:        Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Шарипіна Ярослава Юріївна, молодший науковий співробітник, кандидат с.-г. 

тел.: (0572) 90-02-44, e-mail:

Біосировинні ресурси:

Поздняков Володимир Васильович, провідний науковий співробітник, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-92, e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Генетичні ресурси рослин:

Богуславський Роман Львович, провідний науковий співробітник, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-97, моб.: (067) 30-97-736, факс: (057) 779-77-63

Е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,

Безугла Ольга Миколаївна, провідний науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (0572) 90-02-90, факс: (057) 779-77-63, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,

Сортові ресурси рослин:

Горбачова Світлана Миколаївна, провідний науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук (просо)

тел.: (097) 25-42-890,  е-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Щипак Геннадій Васильович, провідний науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник  (тритикале)

тел. моб.: (063) 47-63-107,  е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Рябчун Віктор Кузьмич, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник    (яре тритикале)

тел.: (057) 392-10-33, факс: (057) 779-77-63, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Капустіна Тетяна Борисівна, старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук  (яре тритикале)

тел. моб.: (098) 77-69-974

Козаченко Михайло Романович, головний науковий співробітник, доктор сільськогосподарських наук, професор  (ярий ячмінь)

тел. моб.: (097) 91-57-935

Козубенко Леонід Васильович, головний науковий співробітник, доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений працівник сільського господарства України   (кукурудза зернова)

тел.: (057) 779-84-16, моб.: (097) 46-52-680

Кириченко Віктор Васильович, головний науковий співробітник, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік HААН  (соняшник)

тел.: (0572) 90-02-36, моб.: (067) 57-92-778

Дорадники в галузі рослинництва:

Огурцов Юрій Євгенович, старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук (насіннєзнавство)

тел./ факс: (057) 779-77-62,

Рябчун Наталія Іванівна, провідний науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

(фізіологія озимих культур, зимо- і морозостійкість)

тел.: (0572) 90-02-80,   e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Цехмейструк Микола Григорович, завідувач лабораторії, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник;

(технологія вирощування сільськогосподарських культур)

тел.: (0572) 90-02-94, (057) 747-73-01, моб.: (066) 242-93-99

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Єгоров Дмитро Костянтинович, завідувач лабораторії, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

(сортові ресурси жита озимого)

тел.: (0572) 92-02-29,  факс: (057) 779-84-17

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,

Авраменко Сергій Володимирович, провідний науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук

(технологія вирощування сільськогосподарських культур)

тел.: (0572) 90-02-94, (057) 747-73-01, моб.: (066) 11-17-328

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Економіка, науково-інноваційна діяльність, трансфер технологій та інтелектуальна власність:

Єгорова Наталія Юріївна, провідний науковий співробітник, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник

(маркетинг сільськогосподарських культур)

тел./факс: (057) 392-03-31, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Гребенюк Ірина Валеріївна, науковий співробітник,   (інтелектуальна власность)

тел.: (057) 779-77-61, моб.: (050) 189-89-30,

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Білокобильська Тетяна Вікторівна, головний бухгалтер,

(економіка і підприємництво, облік і аудит)

тел.: (057) 392-13-05, факс: (057) 392-50-92

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Святченко Сергій Іванович, старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських, наук, старший науковий співробітник

(економіка і підприємництво, облік і аудит)

тел./факс: (057) 779-77-61, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Андрієнко Віктор Валентинович, молодший науковий співробітник

(маркетинг соняшнику)

тел./факс: (057) 392-12-85, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Ожерельєва Валентина Миколаївна, провідний науковий співробітник, кандидат історичних наук    (бібліотека)

тел.: (0572) 90-02-72, факс: (057) 779-84-17

Е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Мережа Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва HААН:

Устимівська дослідна станція рослинництва

вул. Леніна, 15, с. Устимівка, Глобинський р-н, Полтавська обл., 39074,  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

www.udsr.narod.ru

Харченко Юрій Вікторович

Директор станції, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (05365) 24-7-54;. факс: (05365) 24-7-54, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Кір’ян Віктор Михайлович

Заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник

тел.: (05365) 24-2-05, факс: (05365) 24-2-05

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Бондус Сергій Іванович

Заступник директора з виробництва

тел.: (05365) 24-7-54;. факс: (05365) 24-7-54, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Державне підприємство Дослідне господарство «Елітне»

вул. Насіннєва, 19, п/в Зернове, Харківський район, Харківська область, 62408

Орлов Віталій Володимирович, в.о. директора

тел./факс:  (057) 747-74-17, (057) 747-73-81,

(057) 747-73-71

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Регіональний представник у Вінницькій області та Західному регіоні України

Артюх Анатолій Васильович

вул. Келецька, 53, оф. 410, м. Вінниця

тел.: (050) 313-48-91, (096) 453-91-48